3120-F523-P7T1-W01D-15A
Circuit Breakers
Manufacturer No:
3120-F523-P7T1-W01D-15A
Manufacture:
E-T-A
Datasheet:
3120-F523-P7T1-W01D-15A
Description:
CIRC BRKR THRM
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Breaker Type
Thermal
Illumination
None
Actuator Type
Rocker
Mounting Type
Panel Mount
Number of Poles
2
Voltage Rating - AC
250V
Voltage Rating - DC
50V
Current Rating (Amps)
15A