3120-F521-P7T1-W02Q-20A
Circuit Breakers
Manufacturer No:
3120-F521-P7T1-W02Q-20A
Manufacture:
E-T-A
Datasheet:
3120-F521-P7T1-W02Q-20A
Description:
CIRC BRKR THRM
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Actuator Type
Rocker
Mounting Type
Panel Mount
Number of Poles
2
Voltage Rating - AC
250V
Voltage Rating - DC
50V
Current Rating (Amps)
20A