2210-S221-P1M1-Z241-10A
Circuit Breakers
Manufacturer No:
2210-S221-P1M1-Z241-10A
Manufacture:
E-T-A
Datasheet:
2210-S221-P1M1-Z241-10A
Description:
CIR BRK THERM-M 10A 250VAC/65VDC
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Breaker Type
Thermal Magnetic
Illumination
None
Actuator Type
Lever
Mounting Type
Panel Mount
Number of Poles
2
Voltage Rating - AC
250V
Voltage Rating - DC
65V
Current Rating (Amps)
10A