P34-150AX
AC DC Converters
Manufacturer No:
P34-150AX
Manufacture:
Daburn Electronics
Package:
Datasheet:
P34-150AX
Description:
AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Type
Size / Dimension
Series
Voltage - Output 1
Features
Voltage - Output 2
Approvals
Voltage - Output 3
Efficiency
Voltage - Output 4
Part Status
Active
Operating Temperature
Applications
Current - Output (Max)
Mounting Type
Package / Case
Line Regulation
Load Regulation
Voltage - Input
Company Profile
P34-150AX Relevant information
P34-04
P34-04
AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
P34-1
P34-1
P34-1-FST
P34-1-FST
P34-100S
P34-100S
AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT