IMM2281.5M12
Proximity Sensors
Manufacturer No:
IMM2281.5M12
Datasheet:
IMM2281.5M12
Description:
SENSOR PROX INDUCT 1.5MM CYLIND
Operating Temperature
-25°C ~ 70°C
Shielding
Shielded
Sensing Distance
0.059" (1.5mm)
Voltage - Supply
10V ~ 30V