SMAJ90A-HF
TVS - Diodes
Manufacturer No:
SMAJ90A-HF
Manufacture:
Comchip Technology
Datasheet:
SMAJ90A-HF
Description:
DIODE TVS 90V 400W SMA UNI-DIR
Part Status
Active
Series
Company Profile
SMAJ90A-HF Relevant information
SMAJ10
SMAJ10
TVS DIODE 10V 17.85V DO214AC