SMAJ85CA-HF
TVS - Diodes
Manufacturer No:
SMAJ85CA-HF
Manufacture:
Comchip Technology
Datasheet:
SMAJ85CA-HF
Description:
DIODE TVS 85V 400W SMA BI-DIR
Part Status
Active
Company Profile
SMAJ85CA-HF Relevant information
SMAJ10
SMAJ10
TVS DIODE 10V 17.85V DO214AC