102-1072-BL-00100
USB Cables
Manufacturer No:
102-1072-BL-00100
Datasheet:
102-1072-BL-00100
Description:
CBL USB MICRO A MALE-A MALE 1M
In Stock
98 pcs On sales
Length
3.28' (1.00m)
Wire Gauge
28 AWG, 28 AWG
Configuration
A Male to Micro A Male
Company Profile
102-1072-BL-00100 Relevant information
MOUNT CIRCULAR TO18 0.050"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.060"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.070"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.080"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.090"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.100"