102-1061-BL-00050
USB Cables
Manufacturer No:
102-1061-BL-00050
Datasheet:
102-1061-BL-00050
Description:
CABLE USB A MICRO MALE-MALE .5M
In Stock
74 pcs On sales
Length
1.64' (500.0mm)
Wire Gauge
28 AWG, 28 AWG
Configuration
Micro A Male to Micro A Male
Company Profile
102-1061-BL-00050 Relevant information
MOUNT CIRCULAR TO18 0.050"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.060"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.070"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.080"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.090"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.100"