102-1031-GR-00100
USB Cables
Manufacturer No:
102-1031-GR-00100
Datasheet:
102-1031-GR-00100
Description:
CABLE USB A MALE-B MINI 5PIN 1M
In Stock
308 pcs On sales
Length
3.28' (1.00m)
Wire Gauge
28 AWG, 28 AWG
Configuration
A Male to Mini B Male
Company Profile
102-1031-GR-00100 Relevant information
MOUNT CIRCULAR TO18 0.050"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.060"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.070"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.080"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.090"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.100"