102-1030-BE-00100
USB Cables
Manufacturer No:
102-1030-BE-00100
Manufacture:
CnC Tech
Datasheet:
102-1030-BE-00100
Description:
CABLE USB A MALE - B MALE 1M
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Style
Length
3.28' (1.00m)
Series
Shielding
Shielded
Wire Gauge
24 AWG, 28 AWG
Part Status
Active
Configuration
A Male to B Male
Specifications
USB 2.0
Company Profile
102-1030-BE-00100 Relevant information
MOUNT CIRCULAR TO18 0.050"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.060"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.070"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.080"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.090"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.100"