M3933/17-18N
Attenuators
Manufacturer No:
M3933/17-18N
Manufacture:
Cinch Connectivity Solutions Midwest Microwave
Package:
SMA In-Line Module
Datasheet:
M3933/17-18N
Description:
RF ATTENUATOR 12DB SMA MODULE
Packaging
Bulk
Part Status
Active
Power (Watts)
2W
Package / Case
SMA In-Line Module
Frequency Range
0Hz ~ 18GHz