TISP4350H3LM
TVS - Thyristors
Manufacturer No:
TISP4350H3LM
Datasheet:
TISP4350H3LM
Description:
THYRISTOR 275V 300A TO226-2
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Base Part Number
TISP4350
Voltage - On State
3V
Current - Hold (Ih)
150mA
Voltage - Breakover
350V
Voltage - Off State
275V
Series
Current - Peak Pulse (8/20µs)
300A
Packaging
Bulk
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
100A
Capacitance
62pF