TISP4250M3LMR
TVS - Thyristors
Manufacturer No:
TISP4250M3LMR
Datasheet:
TISP4250M3LMR
Description:
THYRISTOR 190V 220A TO226-2
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Voltage - On State
3V
Current - Hold (Ih)
150mA
Voltage - Breakover
250V
Voltage - Off State
190V
Series
Current - Peak Pulse (8/20µs)
220A
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
50A
Capacitance
55pF