CG0603MLC-3.3LEA
TVS - Varistors, MOVs
Manufacturer No:
CG0603MLC-3.3LEA
Manufacture:
Bourns, Inc.
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
CG0603MLC-3.3LEA
Description:
VARISTOR 0603
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Maximum DC Volts
3.3V
Number of Circuits
1
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Capacitance @ Frequency
0.5pF @ 1MHz