CG0402MLU-3.3G
TVS - Varistors, MOVs
Manufacturer No:
CG0402MLU-3.3G
Datasheet:
CG0402MLU-3.3G
In Stock
31970 pcs On sales
Product Parameter
Energy
Series
ChipGuard®
Packaging
Digi-Reel®
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount, MLCV
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Base Part Number
CG0402
Maximum DC Volts
3.3V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Capacitance @ Frequency
0.5pF @ 1MHz