CG0402MLU-12G
TVS - Varistors, MOVs
Manufacturer No:
CG0402MLU-12G
Datasheet:
CG0402MLU-12G
In Stock
9192 pcs On sales
Product Parameter
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Base Part Number
CG0402
Maximum DC Volts
12V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Capacitance @ Frequency
0.5pF @ 1MHz