CG0402MLC-3.3LGA
TVS - Varistors, MOVs
Manufacturer No:
CG0402MLC-3.3LGA
Datasheet:
CG0402MLC-3.3LGA
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Maximum DC Volts
3.3V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Capacitance @ Frequency
0.5pF @ 1MHz