20-036-114X
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
20-036-114X
Datasheet:
20-036-114X
Description:
DECI-CENTER JUMPERS 20POS
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Length
3.00' (914.40mm)
Contact Finish Thickness
10.0µin (0.25µm)
Series
114
Features
Shielding
Unshielded
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)