20-036-113X
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
20-036-113X
Datasheet:
20-036-113X
Description:
DECI-CENTER JUMPERS 20POS
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Connector Type
DIP to Pitch Bar
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Length
3.00' (914.40mm)