APS25AF7256G-4BTM1GT
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Manufacturer No:
APS25AF7256G-4BTM1GT
Datasheet:
APS25AF7256G-4BTM1GT
Description:
2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 25
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Current - Max
680mA
Speed - Write
350MB/s
Size / Dimension
100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Voltage - Supply
5V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Type
SATA III
Series
SM210-25
Form Factor
2.5"