APS25A77032G-3BT
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Manufacturer No:
APS25A77032G-3BT
Manufacture:
Apacer Memory America
Datasheet:
APS25A77032G-3BT
Description:
SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Form Factor
2.5"
Memory Size
32GB
Memory Type
FLASH - NAND (SLC)
Part Status
Not For New Designs
Speed - Read
530MB/s
Current - Max
320mA (Typ)
Speed - Write
270MB/s
Size / Dimension
100.0mm x 69.85mm x 6.90mm
Voltage - Supply
5V
Type
SATA III
Operating Temperature
0°C ~ 70°C