APS18AFA256G-4BTM1G
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Manufacturer No:
APS18AFA256G-4BTM1G
Manufacture:
Apacer Memory America
Datasheet:
APS18AFA256G-4BTM1G
Description:
1.8" SATA3 SSD MLC 256GB DEVSLP
Part Status
Active
Speed - Read
480MB/s
Current - Max
500mA
Speed - Write
350MB/s
Size / Dimension
78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Voltage - Supply
5V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C