APS18AFA032G-4ATM1GWL
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Manufacturer No:
APS18AFA032G-4ATM1GWL
Datasheet:
APS18AFA032G-4ATM1GWL
Description:
1.8" SATA3 SSD MLC 32GB DEVSLP 3
SATA III
Series
SM210-18
Form Factor
1.8"
Memory Size
32GB
Part Status
Active
Speed - Read
340MB/s
Current - Max
330mA
Speed - Write
100MB/s
Size / Dimension
78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Voltage - Supply
3.3V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C