APM2T80SM21256GAS-4BTMG
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Manufacturer No:
APM2T80SM21256GAS-4BTMG
Datasheet:
APM2T80SM21256GAS-4BTMG
Description:
M.2 SM210-M280 MLC DEVSLP 256GB
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Voltage - Supply
3.3V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Type
SATA III
Series
SM210-M280
Form Factor
M.2 Module
Speed - Read
505MB/s
Current - Max
745mA
Speed - Write
350MB/s
Size / Dimension
80.00mm x 22.00mm x 1.50mm