APM2T80SM21128GAS-4BTMG
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Manufacturer No:
APM2T80SM21128GAS-4BTMG
Manufacture:
Apacer Memory America
Datasheet:
APM2T80SM21128GAS-4BTMG
Description:
M.2 SM210-M280 MLC DEVSLP 128GB
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Memory Type
FLASH - NAND (MLC)
Part Status
Active
Speed - Read
500MB/s
Current - Max
465mA
Speed - Write
180MB/s
Size / Dimension
80.00mm x 22.00mm x 1.50mm
Voltage - Supply
3.3V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C