AP-FD25C22E0128GS-W5TM
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Manufacturer No:
AP-FD25C22E0128GS-W5TM
Manufacture:
Apacer Memory America
Datasheet:
AP-FD25C22E0128GS-W5TM
Description:
PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 128GB
Series
AFD 257-M
Form Factor
2.5"
Memory Size
128GB
Memory Type
FLASH - NAND (MLC)
Part Status
Active
Speed - Read
100MB/s
Current - Max
256mA (Typ)
Speed - Write
75MB/s
Size / Dimension
100.00mm x 69.90mm x 9.30mm
Voltage - Supply
5V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C