135101-07-M0.50
Coaxial Cables (RF)
Manufacturer No:
135101-07-M0.50
Manufacture:
Amphenol RF Division
Datasheet:
135101-07-M0.50
Description:
CBL ASSY SMA PLUG RG142 19.69"
In Stock
5 pcs On sales
Product Parameter
Style
SMA to SMA
Gender
Male to Male
Length
19.69" (500.00mm)
Series
Features
Impedance
50 Ohms
Cable Type
RG-142
Part Status
Active
1st Connector
SMA Male Plug
2nd Connector
SMA Male Plug
Frequency - Max
12.4GHz
Color
Black
Operating Temperature
Company Profile
135101-07-M0.50 Relevant information
1351
BARREL CONN 2.1MM SPLITTER
13510
BAG SHIELD METAL-IN 14X18
SMA STRAIGHT PLUG TO BLUNT CUT R
CBL ASSY SMA RG316 24"