10031569-012TRLF
Pluggable Connectors
Manufacturer No:
10031569-012TRLF
Manufacture:
Amphenol ICC (FCI)
Datasheet:
10031569-012TRLF
Description:
CONN SATA RCPT 22POS SLD R/A SMD
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Connector Type
SATA
Contact Finish
Gold
Connector Style
Receptacle
Number of Positions
22
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Series
Features
Board Guide, Board Lock
Packaging
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Termination
Solder
Mounting Type
Surface Mount, Right Angle
Company Profile
10031569-012TRLF Relevant information
1003
PIG-TAIL CABLES 12" 2POS 4PACK
CONN RCPT USB3.0 TYPEA 9POS R/A
CONN RCPT USB3.0 TYPEA 9POS VERT
CONN RCPT USB3.0 TYPEA 9P SMD RA
1003-002-BL-KIT
1003-002-BL-KIT
CONN & HOOD KIT USB3.0 TYPE B
CONN RCPT USB3.0 TYPEB 9POS R/A