AMJDGGJ-A12T
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Manufacturer No:
AMJDGGJ-A12T
Manufacture:
Abracon LLC.
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AMJDGGJ-A12T
Description:
OSC MEMS XO DUAL OUTPUT
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Output
CMOS
Frequency - Output 3
Series
AMJD
Frequency - Output 4
Function
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
3mA (Typ)
Part Status
Active
Base Resonator
MEMS
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V
Frequency Stability
±50ppm
Type
XO (Standard)
Frequency - Output 1
75MHz, 100MHz
Height
0.035" (0.89mm)